Cumartesi, Şubat 20, 2010

LG'den ödüllü Oscar yarışmasıOscar törenleri yaklaşıyor, 7 Mart gecesi yine sarı heykelciğin kimlerin ellerinde gözyaşları ile ıslanacağı sahneleri görmek uykusuz kalacağız. Törenler öncesinde pek çok marka çeşitli iletişim projelerini hayata geçiriyor. Bunlardan biri de LG markası.

Geçtiğimiz yıl ntvmsnbc.com adresinde THY'nin Kevin Costner'li reklamlarından sonra dünyaya lansmamının yaptığı First Class sınıfı için benzer bir yarışmayı yapmıştı. Bu yıl da LG Electronics Türkiye yarışma düzenliyor. Yapmanız gereken tek şey oscar.ntvmsnbc.com adresine girip Oscar alacak filmleri tahmin etmek.

Doğru tahmin yapanlardan arasında birinciye; SL9500 LCD TV ve HT503TH ev sinema sistemi, ikinciye; 42inç SL9500 LCD TV, üçüncü; 32inç SL9500 LCD TV, dördüncü ve beşinciye; HT503TH ev sinema sistemi ve son 5 kişi de LG Chocolate BL20 cep telefonu hediye edilecek.

LG bununla da kalmamış daha önce Oscar kazanan filmlerden oluşan bir Oscar Ödüllü DVD Seti hazırlamış ve basın bültenlerini bu film seti ile basına göndermiş. Filmleri çok daha önceden seyretmiş olsak da arşimize böyle değerli filmleri kattığı için LG'ye teşekkür etmek gerek. İşi sadece bir basın bülteni gönderimi olarak değil Oscar ödüllü filmler çerçevesinde gündem yönetimi seviyesine taşıdıkları için ayrıca başarılı bulduğum medya ilişkileri uygulaması olarak değerlendiriyorum.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

yarısmamin sonuclarını bilen var mi bulamiyorum